Beschrijving
Interface Heuga Composure 121227 blauw 50×50 cm tapijttegel
De Composure tapijttegel is duidelijk geïnspireerd op de natuur. Deze blauwe tapijttegel geeft het gevoel van een wolkenlucht en zorgt daarmee voor een serene sfeer. De lichtblauwe garen zijn gecombineerd in verschillende tinten en het patroon oogt rustig maar is toch opvallend. De blauwe kleur is goed voor de concentratie en zorgt voor een prettige werksfeer, alle reden om deze tapijttegels direct in je bedrijf te leggen.
Voor thuis is de Composure ook een zeer geschikte keus. De tapijttegel voelt prettig aan en is bijvoorbeeld erg geschikt voor de slaapvertrekken.
De garen zijn gemaakt van 100% Solution Dyed polaymide en van een zeer sterke kwaliteit, wat de tegel vloerbedekking geschikt maakt voor zeer intensief gebruik. De Graphlex backing is opgebouwd uit bitumen, glasvezels en Polypropeen.
De afmeting van deze tapijttegel is 50×50 cm.
Tapijttegel plaatsen
Het plaatsen van tapijttegels kun je zelf en ook het vervangen en schoonmaken is eenvoudig. De uitleg op onze website legt je stap voor stap uit hoe je de tapijttegels kunt leggen. In het bestelproces op de website kun je ook direct tapijttegel-tape, een mes, meetlint of anti-slip middel bestellen. Wil je de tapijttegels door onze stoffeerders laten plaatsen? Dat regelen we heel graag voor je. Neem snel contact met ons op voor de mogelijkheden en prijzen.