Beschrijving
Object Carpet Arctic 0702 Micro Chip 50×50 cm tapijttegel
Deze Object Carpet Arctic tapijttegel is uitgevoerd in een prachtige kleurencombinatie van blauw/grijze garen. De garen hebben een zeer hoge slijtvastheid en zijn daarmee geschikt voor intensief gebruik.
De subtiele hoog/laag structuur geeft een leuk effect aan deze tapijttegel en de ruimte waarin de tapijttegel geplaatst wordt.
Bij een Welltex backing adviseren wij gebruik te maken van een antisliplaag om verschuiving van de tapijttegels te voorkomen. Wij bieden deze aan in 2,5 en 10 liter. De antisliplaag breng je gemakkelijk aan middels een vachtroller.
Het beste beeld van de grijs/blauwe kleur van deze tapijttegel krijg je door een gratis proefmonster te bestellen.
Tapijttegels leggen
Een tapijttegel plaatsen is eenvoudig, evenals het vervangen en schoonmaken. Het stappenplan op onze website legt je eenvoudig uit hoe je de tapijttegels zelf kunt plaatsen in de ruimte. Bij Tapijttegelhandel.nl kun je ook direct tapijttegel-tape, een mes, meetlint of ‘anti-slip’ middel bestellen tijdens het afrekenen op onze website of in onze winkel. Laat je het plaatsen van tapijttegels toch liever over aan vakmensen? Neem dan gerust contact met ons op.
De benodigde accessoires voor het leggen van de tapijttegels bestel je eenvoudig tijdens het afrekenen op onze website.